Profesjonalne napady zbójnickie -> www.napady.zbojnickie.pl

 

zbojnickiegroup biale      logo poprawka R1

Zobacz zdjęcia z naszych napadów zbójnickich.Kliknij tutaj!

 

Firma Zbójnicki Szlak to zaproszenie na spotkanie z góralską kulturą, folklorem, sztuką oraz kuchnią czerpiącą z karpackiej tradycji. To idealne zaproszenie dla wszystkich miłośników dobrego jedzenia, napitku i dobrej góralskiej zabawy. Nasza Firma ukazuje góralską kulturę w nowym wymiarze!

n29aŚwiadczymy kompleksowe usługi góralskie, organizujemy zbójnickie imprezy tematyczne, team – buildingowe i survivalowe, wieczory regionalne w karczmach, posiady góralskie, wieczory z poezją góralską, biesiady z nauką tańca zbójnickiego i nauką gry na unikatowych instrumentach ludowych, góralskie śpasy.

Dla szkół i innych placówek edukacyjnych organizujemy prelekcje o zbójnictwie karpackim i góralszczyźnie, architekturze i sztuce górali karpackich, pokazy slajdów, a podczas lekcji wyjazdowych - prezentacje folkloru karpackiego w pracowniach artystów ludowych i izbach regionalnych.

 

Specjalizujemy się w organizacji góralskich warsztatów regionalnych, humorystycznych występów gawędziarskich, zbójnickich questów, wycieczek Szlakiem Zbójników Karpackich, trekkingów górskich.

Organizujemy zbójnickie pikniki firmowe, bankiety, zbójnicki catering, studniówki z góralską oprawą, zaręczyny, wieczory kawalerskie z napadem zbójnickim, wieczory panieńskie z Karpackimi Zbójami!

Szukasz najlepszej góralskiej muzyki na imprezę integracyjną dla swoich pracowników? Jeśli poszukujesz profesjonalnego organizatora imprez góralskich, eventów zbójnickich na najwyższym możliwym poziomie, imprez plenerowych, pikników firmowych, góralskich wesel i innych imprez okolicznościowych - trafiłeś znakomicie!

Profesjonalny napad zbójnicki organizowany przez brygadę zbójnicką Karpackie Zbóje z Żywca, to połączenie oryginalnej inscenizacji z wystrzałami z pistolców zbójeckich, hukiem, dymem, dużym zastrzykiem ekstremalnej adrenaliny, krzykiem, wybuchami bomb hukowych. Po napadzie zbójeckiem organizowane są przez nas harnasiowe śpasy – gry, zabawy i konkursy integracyjne, tzw. teambuilding iście po zbójecku! Hej!n28

 

Naszym sztandarowym produktem jest cieszący się największym powodzeniem wśród Firm profesjonalny napad zbójnicki, który możemy zorganizować gdzie tylko chcecie!

 

Kompania zbójnicka Karpackie Zbóje www.karpackiezboje.pl oprócz znakomitej muzyki zapewni wiele innych zbójnicko – góralskich atrakcji! Nasza kompania zbójnicka spełni wszystkie Twoje życzenia. Zbójnicki event firmowy będzie wspominany jeszcze przez wiele lat! Gwarantujemy Ci to! Organizujemy wszelką rozrywkę muzyczną, sportową, turystyczną, kulturalną i rekreacyjną na terenie całej Polski i nie tylko. Teren, gdzie najczęściej organizujemy swoje zbójnickie eventy to Beskidy, Podhale, Spisz, Orawa, Pieniny, Góry Świętokrzyskie i Bieszczady. Często nasza kompania zbójnicka zapraszana jest też na imprezy firmowe do największych polskich miast. Koncertujemy w największych w Polsce galeriach handlowych.

Chcesz iście po zbójnicku ugościć pracowników swojej Firmy? Masz ważnych Gości zagranicznych, delegatów, strategicznych Klientów? Organizujesz szkolenia, konferencje? Potrzebujesz dodatkowych oryginalnych, jednych w swoim rodzaju atrakcji? My je Państwu dostarczymy w iście zbójeckim wymiarze z maXymalną dawką zbójnickiej adrenaliny! Nasz zbójnicki produkt turystyczny jest dopracowany
w najdrobniejszych szczegółach.

Zadzwoń do nas pod numer +48 609 789 879 lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

n3aZgłoś się do Nas! Gwarantujemy najwyższy możliwy poziom zbójnickiego, góralskiego eventu. Nasza brygada zbójnicka liczy już 50 zbójników i góralek w kompleksowych, góralskich i zbójnickich mundurach i strojach, w pełnym rynsztunku (pistolce, palice, ciupagi, noże zbójeckie, wałaszki).

Specjalizujemy się w imprezach firmowych, imprezach integracyjnych, zarezerwujemy Wam noclegi w hotelach, pensjonatach, zorganizujemy biesiadę w regionalnych karczmach, kuligi letnie i zimowe, zbójnicki i góralski catering, wycieczki na baseny termalne, wycieczki w góry i ciekawe zakątki Beskidów, Podhala, Pienin, Orawy, Spisza, Bieszczadów, Gór Świętokrzyskich i innych atrakcyjnych zakątków Polski, Słowacji, Czech, Ukrainy, Rumunii i Węgier, czyli tam gdzie wyznakowany jest Szlak Zbójników Karpackich. Zorganizujemy Wam zwiedzanie ciekawych muzeów, pracowni twórców ludowych, ogniska w szałasach z muzyką góralską i zbójnickimi bajarzami, gawędziarzami, śpasy góralskie, kabaret góralski iście po zbóju, naukę tańca zbójnickiego, napady zbójeckie, DJ Janosika, karaoke po góralsku.

 

Zobacz filmy z naszych zbójnickich napadów i zbójnickich eventów.Kliknij tutaj!

 

 

 

 

 

PROFESJONALNE NAPADY ZBÓJNICKIE

ft1aProfesjonalny napad zbójnicki organizowany przez brygadę zbójnicką Karpackie Zbóje z Żywca, to połączenie oryginalnej inscenizacji z wystrzałami z pistolców zbójeckich, hukiem, dymem, dużym zastrzykiem eXtremalnej adrenaliny, krzykiem, wybuchami bomb hukowych. Po napadzie zbójeckiem organizowane są przez nas harnasiowe śpasy – gry, zabawy i konkursy integracyjne, tzw. teambuilding iście po zbójecku!


Na grupę niczego niespodziewających się Gości, turystów napada banda groźnych zbójników z kompanii zbójnickiej Karpackie Zbóje, którzy zaskakują grupę w najmniej oczekiwanym miejscu i momencie. Aby wkupić się w nasze łaski musicie wziąć udział w konkursach zbójeckich, próbach janosikowych, dać się zatrzasnąć w harnasiowe dyby i wykazać się sprytem, odwagą i kreatywnością. Karpackie Zbóje zobaczą na co Was stać! Hej!

n11Wszystkie zbój - konkurencje mają konkretny cel i wydźwięk! A mianowicie mają
w pełni zintegrować uczestników wyjazdu firmowego, pokazać jakie tak naprawdę relacje panują w Waszej grupie. Na naszych imprezach każdy dowie się o sobie prawdy!

Program z Karpackimi Zbójami zawiera wiele gier, zabaw i konkursów zarówno dla pań jak i panów. Każdy będzie miał co robić! Celem głównym naszych zbójnickich imprez jest to, abyście pokazali się z jak najlepszej strony i abyście udowodnili swoim szefom, że jesteście silnym ogniwem w Waszej Firmie.

Zbójnickie konkursy integracyjne, w których będziecie brali udział mają na celu wkupienie się w nasze łaski, abyście zostali zaprzysiężeni do naszej zbójnickiej kompanii. Na końcu zostaniecie pasowani ciupagą przez herszta zbójnickiego – kapitana naszej brygady na zbójnika i śwarną góraleczkę. Nasze zbójnickie eventy to gwarancja dobrej zabawy oraz oderwania się od rzeczywistości!

 

 

 

 

NAPAD ZBÓJNICKI I BIESIADA ZBÓJNICKA

n9aNa grupę turystów udającą się na góralskie posiady przy Janosikowym Wąwozie napada banda groźnych zbójników. Wataha zbójników zaskakuje grupę, dookoła słychać wystrzały (wiązanie linami, zakucie w dyby, pasowanie na zbójnika). Okazuje się, że teren na który weszli chroniony jest przez janosikowe prawo. Turyści są w potrzasku. Mają do wyboru tylko dwa warianty. Karpackie Zbóje każą grupie decydować. Albo zostaną pojmani i uwięzieni w jaskini zbója Madeja, albo zdecydują się na przystąpienie do zbójeckiej bursy, pod warunkiem, że zdadzą bardzo trudne zbójeckie egzaminy. Uczestnicy będą musieli wykazać się w czasie różnych zadań: siłą, odwagą, sprytem oraz dobrym humorem. Herszt bandy Karpackie Zbóje wybiera kilka osób z grupy, które będą musiały przystąpić do zbójeckich konkurencji. Jak osoby te zdadzą janosikowe próby – przeżyją. Jeśli nie to… Janosikowe Próby składają się m.in. z zawodów na zbójeckich nartach, spaceru drwala, siłowania się na rękę z Janosikiem, rzutem pniockiem na odległość, walki na harnasiowe ciupagi, próby ognia, wody, męstwa (próby zbójeckie) i wiele innych. Harnaś prowadząc całą imprezę będzie mówił gawędy i kawały. Później następuje pokaz tańca zbójnickiego. W kolejnej części programu konkursy tańca, śpiewu góralskiego, jedzenie oscypka, wiązania kierpcy itp. Odbywa się również pasowanie na zbójnika oraz Janosikową kochankę. W trakcie imprezy następuje wręczenie pamiątkowych nagród za uczestnictwo w konkursach, oraz wspólna biesiada.

Zbójnicy ubrani są w odpowiednie stroje i posiadają "zbójeckie sprzęty", tworząc realne wyobrażenie sytuacji i odpowiednią atmosferę. Całej zabawie towarzyszy muzyka góralska, oraz degustacja „ognistego trunku”. Napad zbójnicki jesteśmy w stanie przeprowadzić w plenerze, podczas kuligu lub w karczmie góralskiej. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę przy muzyce góralskiej wraz z parami tanecznymi. Na zakończenie uczestnicy zostaną pasowani na zbójników. Każdy dostanie zbójecki certyfikat oraz zbójnickie gadżety. Jest też możliwość zamówienia profesjonalnego kamerzysty, który wręczy pamiątkową płytę CD i DVD ze zbójnickiego napadu.

 

 

KULIGI Z NAPADEM ZBÓJNICKIM – HIT SEZONU ZIMOWEGO 2013

r4

 

W karpackiej kniei Zbóje Wos napadną

Wystrzelą ze zbójeckich pistolców i Wos snadnie zaskocą!

W portkach będzie mieli pełno ze hej!

Linami zwiążemy i zbójeckich dukatów zażądamy!

Nie będzie dla Wos taryfy ulgowej!

Zobocymy cy sie nadacie do nasej Zbójnickiej Kompaniji?

Próby zbójeckie musicie przejść! Ni mo bata!

Trza się zbójnikom nie prociwioć bo za to ceko marny los!

A na końcu to i z samym Harnasiem trza się probowoć!

Wos los jest w nasyk rękak! Haś!

 

Zobacz zdjęcia z naszych napadów zbójnickich organizowanych podczas zbójnickich kuligów!

 


r1Zbójnickie kuligi z pochodniami zaprzęgami konnymi z napadami
zbójnickimi połączone są z zabawą z Kompanią Zbójnicką Karpackie Zbóje.

Przedstawiamy Państwu program z dużą dawką zbójnicko – góralskiego humoru w otoczeniu wiejskiej bacówki, szałasu, karczmy góralskiej, koni, sań oraz… prawdziwych i bardzo groźnych zbójników. To nie są żarty! Spotkanie z Nami będzie dla Was nie lada zaskoczeniem! Gwarantujemy maXymalną dawkę zbójnickiej adrenaliny! Ze strachu posrocie się w portki ze hej!

Mroźne powietrze, dzwonki sań, blask pochodni, piski podnieconych Gości z sań - aż tu nagle pojawiają się prawdziwi i groźni zbójnicy!

To jest zbójecki napad krzyczy herszt zbójników ze Szlaku Zbójników Karpackich!… Wyskakujcie z dutków! tak rozpoczyna się pierwsza część zbójeckiego eventu!

 r2

Podczas zbójnickiego kuligu pieczemy kiełbaskę swojską po zbójnicku, grillujemy harnasiowego łoscypka i redykołkę przy muzyce góralskiej, żurek gazdowski i winko grzane z becki! Oprócz tego grillujemy mięsko i serwujemy inkse janosikowe zakąski.

W nasym kociołku ugotujemy Wom prawdziwą zupę zbójecką, bardzo ostrą, z wielką ilością mięsa, warzyw i przypraw.

Niezapomniany wieczór umili Państwu wspaniała kapela góralska Karpackie Zbóje wraz z wodzirejem – bacą Tomkiem!

Naszym zacnym Klientom proponujemy wieczorki folklorystyczne z pokazem tańca góralskiego, zbójnickiego, śpasami góralskimi i zabawami.

Po powrocie do zbójeckiego karczmiska gdzie pali się zbójecka watra w kominku zaczynają się proćpokowe śpasy. Nie zabraknie grzańca zbójeckiego i herbatki z prądem iście po góralsku. Podczas imprezy przygotowane dla Państwa będą zbójeckie potrawy, wg. receptury herszta Szlaku Zbójników Karpackich – Leszka Młodzianowskiego a nasza brygada Karpackie Zbóje przygro Wom zbójnickiego do samiućkiego rana! Z naszej zbójnickiej imprezy integracyjnej wyjdziecie sponiewierani ze hej!

r3

Na grupę turystów udającą się na góralskie posiady przy Janosikowym Wąwozie napada banda groźnych zbójników. Wataha zbójników zaskakuje grupę, dookoła słychać wystrzały. Okazuje się, że teren na który weszli chroniony jest przez janosikowe prawo. Turyści są w potrzasku. Mają do wyboru tylko dwa warianty. Karpackie Zbóje każą grupie decydować. Albo zostaną pojmani i uwięzieni w jaskini zbója Madeja, albo zdecydują się na przystąpienie do zbójeckiej bursy, pod warunkiem, że zdadzą bardzo trudne zbójeckie egzaminy, takie jak m.in. zawody na zbójeckich nartach, spacer drwala, siłowanie się na rękę z Janosikiem, rzut pniockiem na odległość, walka na harnasiowe ciupagi i wiele innych.

r5Uczestnicy będą musieli wykazać się w czasie różnych zadań: siłą, odwagą, sprytem oraz dobrym humorem. Herszt bandy Karpackie Zbóje wybiera kilka osób z grupy, które będą musiały przystąpić do zbójeckich konkurencji. Jak osoby te zdadzą janosikowe próby – przeżyją. Jeśli nie to… 

Napad zbójnicki jesteśmy w stanie przeprowadzić w plenerze, podczas kuligu lub w karczmie góralskiej. Gwarantujemy wyśmienitą zabawę przy muzyce góralskiej wraz z parami tanecznymi. Na zakończenie uczestnicy zostaną pasowani na zbójników. Każdy dostanie zbójecki certyfikat oraz zbójnickie gadżety. Jest też możliwość zamówienia profesjonalnego kamerzysty, który wręczy pamiątkową płytę CD i DVD ze zbójnickiego napadu.

 

Zapraszamy do zorganizowania zbójnickiego napadu, jako głównej atrakcji podczas imprez firmowych w Polsce i za granicą!

Pytomy piyknie na naszą stronę internetową!

www.napady.zbojnickie.pl

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mob. +48 609 789 879

Kup gadżet zbójnicki ze Szlaku Zbójników Karpackich.Kliknij tutaj!

Zobacz filmy z naszych zbójnickich napadów i zbójnickich eventów.Kliknij tutaj!

Projekt „SZLAK ZBÓJNIKÓW KARPACKICH”® FIRMY ZBÓJNICKI SZLAK LESZEK MŁODZIANOWSKI, a w szczególności prezentowane koncepcje, pomysły i rozwiązania na mocy ustawy o prawach autorskich i prawach pokrewnych z dn. 04.02.1994 r. Dz. U. nr 24 poz. 83 stanowią własność autora. Projekt ZBÓJNICKI SZLAK ani żadna z jego części nie może być w żaden sposób kopiowana, powielana, dystrybuowana bez pisemnej zgody autora.